Jabłonowska Spółka Budowlana powstała w 1999 roku, jej siedziba mieści się w Jabłonnie, w powiecie legionowskim, przy trasie szybkiego ruchu Warszawa – Legionowo.

Firma J.S.B. zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych, oraz świadczy usługi budowlane tj. budowa, remonty i termomodernizacja budynków oraz  usługi wspomagania procesu inwestycyjnego.

W Jabłonnie przy ul. Przylesie 3 znajduję się również nasz punkt sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych. W jego ofercie znajduje się: systemy ociepleń, materiały do termomodernizacji, chemia budowlana, cement, wapno, tynki i gładzie gipsowe, pustaki gazobetonowe i ceramiczne, cegła, systemy suchej zabudowy itd.. By spełnić wymagania wszystkich klientów dostosowujemy naszą ofertę do ich potrzeb. Do oferty wprowadzamy sprowadzone materiały o najwyższej jakości.

Z nami zbudujesz swój dom i wykończysz jego wnętrze, dla nas klient jest najważniejszy. Zapraszamy Państwa do współpracy, nasza oferta znalazły już uznanie u wielu wykonawców i inwestorów.